Ogłoszenie o naborze członków do Komitetu Rewitalizacji
Wójt Gminy Brody zgodnie z przyjętą Uchwałą nr IV/39/26 Rady Gminy Brody z dnia 27 marca 2026 r. w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji Gminy Brdy ogłasza nabór członków do Komitetu Rewitalizacji.
Komitet Rewitalizacji wspiera działania Wójta Gminy Brody na obszarze rewitalizacji stanowi forum współpracy i dialogu interesariuszy z organami Gminy w sprawach dotyczących przygotowania, przeprowadzenia i oceny rewitalizacji oraz pełni funkcję opiniodawczo-doradczą Wójta, w sprawach dotyczących wdrażania Gminnego Programu Rewitalizacji.
Zasady wyznaczania składu oraz zasady działania Komitetu Rewitalizacji określa Uchwała Rady Gminy Brody nr IV/39/26 z dnia 27 marca 2026 r. w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji.
Zgłoszenie chęci przystąpienia do Komitetu następuje na podstawie pisemnego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej BIP Urzędu Gminy Brody.
Nabór członków do Komitetu prowadzony będzie od 11 maja 2026 r. do 25 maja 2026 r.
· Wypełniony formularz w formie papierowej lub elektronicznej należy dostarczyć
do dnia 25 maja 2026 r. (decyduje data wpływu):
· na adres: Urząd Gminy Brody, ul. Stanisława Staszica 3, 27-230 Brody
· bezpośrednio do Biura Podawczego Urzędu Gminy, w godzinach urzędowania urzędu
· e-mail (w formie skanu formularza), adres: gmina@brody.info.pl
Nie będą rozpatrywane zgłoszenia:
· niepodpisane;
· złożone w innym terminie niż wyznaczony;
· przesłane w innej formie niż formularz zgłoszenia.
Informacja o wynikach naboru do Komitetu zostanie umieszczona po jego zakończeniu na stronie internetowej Gminy Brody w Biuletynie Informacji Publicznej.
Członkowie Komitetu Rewitalizacji zostaną powołani w drodze zarządzenia przez Wójta Gminy Brody.
